Skocz do zawartości
NASZ SERWER TEAMSPEAK 3 ZNÓW DZIAŁA! ZAPRASZAMY IP: ts3.j4p.pl
NOWY SERWER! ARENA 1v1 128TR IP: 137.74.7.15:30008
NOWY SERWER! MIR/CACHE #2 128TR IP: 51.77.34.157:27015
NOWY SERWER! 3MAPS #2 128TR IP: 51.77.34.157:27115
NOWY SERWER! MIRAGE #4 TEAMPLAY (serwer z rankingiem SILVER itd) IP: 51.77.34.138:30010
kosa

[Rozpatrzona]Perm za wh

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: |Kosa
Link do profilu steam (lub SteamID): 
https://steamcommunity.com/profiles/[U:1:1060984871]
Serwer: 4MAPS
Data zdarzenia: 26.03.2020
Opis sytuacji:Skanuje przez smoka typa, który któryś raz rzuca smoka na okno i przez niego strzela, pozniej wchodze dzungla i zabijam kolejna osoba - zostałeś zbanowany-. 
Link do bana (banycs.j4p.pl): 
https://bany.just4players.pl/index.php?p=banlist&searchText=|kosa&Search=Szukaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale ty nie strzelałeś od razu do niego tylko schowałeś za Boxy na Midzie  (byl rzucony smoke na dojazd mida na shorcie) schowałeś sie za tego smoke i zabiłeś od razu gościa gdzie jak wcześniej strzelał do ciebie nic nie zrobiłeś, wychyliles za 2 smoke jak ten chlop cie nie widział i nie strzelał, a ty go nagle przeskanowałeś. Wcześniej krzywe sprawdzanie miejscówek jak ktoś z enemy był blisko to nagle sprawdzałeś każda pozycje zabijałeś tego enemy i znowu przestawałeś sprawdzać miejscowki. Wedlug mnie słuszny ban jeżeli nie to najwyraźniej się pomyliłem, ale watpie, pozdrawiam 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Reat napisał:

Ale ty nie strzelałeś od razu do niego tylko schowałeś za Boxy na Midzie  (byl rzucony smoke na dojazd mida na shorcie) schowałeś sie za tego smoke i zabiłeś od razu gościa gdzie jak wcześniej strzelał do ciebie nic nie zrobiłeś, wychyliles za 2 smoke jak ten chlop cie nie widział i nie strzelał, a ty go nagle przeskanowałeś. Wcześniej krzywe sprawdzanie miejscówek jak ktoś z enemy był blisko to nagle sprawdzałeś każda pozycje zabijałeś tego enemy i znowu przestawałeś sprawdzać miejscowki. Wedlug mnie słuszny ban jeżeli nie to najwyraźniej się pomyliłem, ale watpie, pozdrawiam 🙂 

Typ z Ct powtarzał ta akcja(bynajmniej 2 razy jak pamietam), za pierwszym razem dojechał gościa z TT i widziałem jak strzela przez smoka wiec go zabiłem, tym bardziej, ze widział jak smoke  laduje na oknie wiec za drugim razem po prostu strzeliłem z szansa na killa. Moje akcje tez się powtarzały, smoke, flash i za skrzynki. Nie oceniałbym po jednym skanie i to jeszcze na farcie, gdzie forma nie grzeszyłem w tym mm 😀 

ps. Zacząłem grać po długiej przerwie i tego samego dnia 2h wcześniej kupiłem premium, bynajmniej nie z zamiarem latania na WH. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Reat proszę o rozpisanie demka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

De_mirage   0:15    26.03.2020r 

Ogólnie rozpisywalem się nad tym jakieś 30 minut i wszystko osunąłem tak wiec będzie biednie 

3:30 nie widziales go w oknie bo to byl pierwszy 1w rzucony jak ty wbiłeś na serwer, a już się patrzyłeś na gościa i nie strzeliłeś dopoki on nie oddal strzalu watpie, ze masz jakas wyzsza range i rozpoznajesz 1w od normalych smoke rzuconych 

4:00 Sprawdzasz dokladnie konektor (byl ktos w konektorze)

5:30 nie sprawdzasz wcale konektora żeby wejść mi na plecy (nikogo w konekcie nie bylo)

nie będę pisał teraz minut bo csgo odmówiło mi posłuszeństwa, ale pamiętam co pisałem przed usunięciem 

bylem wcelowany z ciebie, a ty magicznie przeskoczyłeś pozycje w która bylem wcelowany, a nikt o mnie nie wiedział

1w w oknie patrzysz się na enemy który stoi nie strzelasz strzelił z ssg schowałeś się za boxy ustawiłeś się miedzy   wyjsciem z mida i oddales serie w goscia w oknie przez smoke gdzie kompletnie nie mogłeś wiedzieć gdzie jest rog okna (gdzie strzelac) zabiles. Z enemy drugi gracz polecial po bron nie wychylajac znowu strzeliles i dales prefire a on nawet nie wychylil (smoke w oknie dalej byl)

Mimo ponownej analizy każdej akcji według mnie ban jak najbardziej sluszy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aż z wrażenia wieczorem sam to prześledze. Mówiłem, ze lamilem... raz leciałem na „pale” raz normalnie, zreszta 100%, ze gram czysto, wiec tez przeanalizuje to demko 😉

apropo okna, to przez smoka nie widziałem nic poza „ogniem z lufy”. A i gram na lapku przy rozdzielczości mniejszej i pikselki jednak są, tym bardziej, ze na low ustawieniach, także nie widzę czasem przeciwnika, bo zlewa mi się z otoczeniem. Ale jak wiadomo winny się tłumaczy 😇

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@PaBs13 tylko ty teraz mozesz to wyjasnic

Edytowane przez Reat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Decyzją UBTeam'u kara nie zostaje zdjęta.

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...