Skocz do zawartości

BarteK ツ

Zbanowany
 • Zawartość

  28
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutral

Ostatnie wizyty

285 wyświetleń profilu
 1. +gt +wiek +/-doświadczenie -konto pod podanie A niech CI będzie na TAK
 2. BarteK ツ

  Pytanie

  Jakbyś miał.... co?
 3. Nick: BarteKஐ Wiek: 17 SteamID/Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/BarteK_official/ Czas spędzony na serwerze (link do GT): https://www.gametracker.com/player/BarteKஐ/54.37.239.255:27015/ https://www.gametracker.com/player_info/index.php?nameb64=QmFydGVL4K6QIC8gc2VsbGluZyByZWNvbW1lbmRz&host=54.37.239.255:27015 Twoje doświadczenie: Bardzo duże, kilkukrotnie admin serwera, 5 razy właściciel oraz kilka razy opiekun na różnych serwerach. Dlaczego chciałbyś zostać adminem: Rozpocząłem grę na tym serwerze i od pierwszego wejścia było sporo osób, które łamią regulamin. Serwer jest również dostępny dla osób które nie mają prime i sporo jest osób na nowych kontach które cheatują gdy nie ma żadnego administratora. Chciałbym pomóc w głównej mierze utrzymać porządek na serwerze oraz upilnować te krzykliwe dzieci. Jak oceniasz swoją znajomość SourceMod'a: x/10 8-9 Zapoznałeś się z regulaminem serwera oraz forum (TAK/NIE): TAK Czy zgadzasz się płacić comiesięczną składkę na admina (TAK/NIE):Tak. Link do twojego tematu w dziale przywitaj się:
 4. BarteK ツ

  [Zaakceptowane] Podanko

  Na NIE -sm -gt (chłop w ciągu ostatniego tygodnia ma przegrane 80min, sprawdziłem wszystkie nicki) -brak mutacji, piszczący głos oraz nadużywanie mikrofonu -obrażanie administracji Dla mnie te zmienianie nicków co chwile również prowokuje, jakieś "wh" co chwilę w nicku bądź "peyu na adminia" co dla mnie jest śmieszne.
 5. BarteK ツ

  [N] Punkty

  Na NIE i co, będziecie tryhardować na svipie z p90 byle by zabić? Jak nie jesteś skillowy to nie będziesz w topce, proste.
 6. Nick: BarteKஐ Wiek: 17 SteamID/Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/BarteK_official/ Czas spędzony na serwerze (link do GT): https://www.gametracker.com/player/BarteKஐ/54.37.239.255:27015/ https://www.gametracker.com/player_info/index.php?nameb64=QmFydGVL4K6QIC8gc2VsbGluZyByZWNvbW1lbmRz&host=54.37.239.255:27015 Twoje doświadczenie: Bardzo duże, kilkukrotnie admin serwera, 5 razy właściciel oraz kilka razy opiekun na różnych serwerach. Dlaczego chciałbyś zostać adminem: Rozpocząłem grę na tym serwerze i od pierwszego wejścia było sporo osób, które łamią regulamin. Serwer jest również dostępny dla osób które nie mają prime i sporo jest osób na nowych kontach które cheatują gdy nie ma żadnego administratora. Chciałbym pomóc w głównej mierze utrzymać porządek na serwerze oraz upilnować te krzykliwe dzieci. Jak oceniasz swoją znajomość SourceMod'a: x/10 8-9 Zapoznałeś się z regulaminem serwera oraz forum (TAK/NIE): TAK Czy zgadzasz się płacić comiesięczną składkę na admina (TAK/NIE): Aktualnie nie mam takiej możliwości niestety, ale od następnego miesiąca jak najbardziej. Link do twojego tematu w dziale przywitaj się:
 7. Witam mam dwie propozycje otóż pierwsza to dodanie antyflesha teammate'om. Druga to usunięcie hełmu vipom oraz svipom na pistoletówkach ponieważ to jest zbyt wielka przewaga, niedość, że 2 apteczki to hełm.... Zapewne druga propozycja zostanie odrzucona ale chociaż proszę rozpatrzyć tą pierwszą.
 8. Hejka, mam do zaoferowania dla Was rekomendacje, reportbota oraz boosting w csgo. Rekomendacje, zwiększają współczynnik zaufania czyli trust factor, oznacza to mniej cheaterów, trolli oraz graczy psujących grę na meczach. 25 - 3zł 50 - 5zł 100 - 8zł 150 - 12zł 200 - 15zł 300 - 23zł 500 - 35zł 1000 - 60zł Za każde kupione 500 rekomendacji dodaje 50 rekomendacji za darmo. Po zakupie jakiejkolwiek ilości rekomendacji kupujący zostaję nagrodzony rangą ❣VIP❣ na discordzie. Płatności: paypal, przelew, skiny, paysafecard. kontakt: Forum / Steam - klik / Discord - BarteK#3986 Dowód posiadania:
 9. Moje małe niedopatrzenie o steamid, skopiowałem a zapomniałem wkleić, tutaj poprawiona wersja podania ? Nick: BarteK ツ Wiek: 16 SteamID: STEAM_0:0:200576114 Czas spędzony na serwerze (link do GT): Nie działa coś poprawnie gt z serwerem, mam jedynie ten (ogółem mam ok 10h) https://www.gametracker.com/player/BarteK ツ/54.37.239.255:27015/ Twoje doświadczenie: 4.7k h Global jako admin: Byłem adminem na kilku serwerach csgo i nie było ze mną problemów, raz bylem opiekunm. (Dla niedowiarków o sm mieliśmy technika i nie musiałem się zajmować tym ) Dlaczego chciałbym zostać adminem: Chcę pomóc w utrzymaniu porządku na serwerze, denerwują mnie cheaterzy i chcę ich samodzielnie banować, mam spore doświadczenie w tej grze więc po prostu chcę pomóc. Jak oceniasz swoją znajomość SourceMod'a: 6/10 Zapoznałeś się z regulaminem serwera oraz forum (TAK/NIE):TAK Czy zgadzasz się płacić comiesięczną składkę na admina (TAK/NIE): NIE Link do twojego tematu w dziale przywitaj się: https://forum.just4players.pl/topic/849-siemka/ Tak poza podaniem, wiem, że prawdopodobnie nie zostanę przyjęty z powodu aktywności oraz składki ale ja po prostu chcę pomóc w utrzymaniu porządku na serwerze i samodzielnie banować cheaterów ponieważ serwer jest f2p i jest ich mnóstwo. Pozdrawiam!
 10. Nick: BarteK ツ Wiek: 16 SteamID: Czas spędzony na serwerze (link do GT): Nie działa coś poprawnie gt z serwerem, mam jedynie ten (ogółem mam ok 10h) https://www.gametracker.com/player/BarteK ツ/54.37.239.255:27015/ Twoje doświadczenie: 4.7k h Global Dlaczego chciałbys zostać adminem: Chcę pomóc w utrzymaniu porządku na serwerze, denerwują mnie cheaterzy i chcę ich samodzielnie banować, mam spore doświadczenie w tej grze więc po prostu chcę pomóc. Jak oceniasz swoją znajomość SourceMod'a: 6/10 Zapoznałeś się z regulaminem serwera oraz forum (TAK/NIE):TAK Czy zgadzasz się płacić comiesięczną składkę na admina (TAK/NIE): NIE Link do twojego tematu w dziale przywitaj się: Tak poza podaniem, wiem, że prawdopodobnie nie zostanę przyjęty z powodu aktywności oraz składki ale ja po prostu chcę pomóc w utrzymaniu porządku na serwerze i samodzielnie banować cheaterów ponieważ serwer jest f2p i jest ich mnóstwo. Pozdrawiam!
 11. Twój nick: BarteK ツ Data zdarzenia: 2019-02-21 ok 17:15 Opis sytuacji: Grałem sobie normalnie i niechcący wysłałem binda z "ezfragsów" po czym napisałem sr bind i dostaje perm gag. Bindy mam pod "x" "c" "v" Link do bana (banycs.j4p.pl): https://banycs.j4p.pl/index.php?p=commslist Nawet tutaj mój zapis z notatnika bind "klawisz" "say: twój tekst " Stop being a noob! Get good with www.EZfrags.co.uk I'm not using www.EZfrags.co.uk,you're just bad You just got pwned by EZfrags, the #1 CS:GO cheat If i was cheating, I'd use www.EZfrags.co.uk Think you could better? Not without www.EZfrags.co.uk
×
×
 • Dodaj nową pozycję...