Skocz do zawartości

KaMix

Właściciel
 • Zawartość

  1241
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  36

Ostatnia wygrana KaMix w dniu 21 Czerwiec

Użytkownicy przyznają KaMix punkty reputacji!

Reputacja

124 Excellent

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Poruszony przez użytkownika temat został rozwiązany. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a zostanie on rozpatrzony ponownie. Wiadomość wygenerowana automatycznie.
 2. O problemie wiem, będzie tam zmieniany ranking, gdy tylko będę miał chwilkę czasu.
 3. Opisany system nie został jeszcze wprowadzony z powodu braku mojego czasu. W najbliższym czasie owy system się pojawi.
 4. KaMix

  [N] Molotovy

  Propozycja zostaje rozpatrzona negatywnie. Wiadomość wygenerowana automatycznie.
 5. KaMix

  [N] Molotovy

  Nie da się niestety tego rozdzielić, i trzeba by było włączyć friendly fire co odpada na samym starcie.
 6. Poruszony przez użytkownika temat został rozwiązany. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a zostanie on rozpatrzony ponownie. Wiadomość wygenerowana automatycznie.
 7. Chwilowo obsługa paysafecarda jest wyłączona i jest możliwa tylko poprzez kontakt ze mną.
 8. KaMix

  Vipy i Svipy

  Można coś w tym temacie pomyśleć, jest to również do wykonania. Moim zdaniem to byłoby wyrównane, gdybyśmy hełm odebrali tylko mvip'om oraz vip'om. Jednakże nie mam teraz czasu ze względu na egzaminy i pracę sezonową także, na chwilę obecną nie rozpatruje tej propozycji z uwagi na to, że nie wiem czy mam tyle czasu, aby tą propozycje zrealizować.
 9. Poruszony przez użytkownika temat został rozwiązany. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a zostanie on rozpatrzony ponownie. Wiadomość wygenerowana automatycznie.
 10. KaMix

  [Rozwiązany] Stracona ranga

  Poruszony przez użytkownika temat został rozwiązany. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a zostanie on rozpatrzony ponownie. Wiadomość wygenerowana automatycznie.
 11. KaMix

  [Rozwiązany] Stracona ranga

  Tak jak już wspominałem ranking na serwerze będzie wymieniany więc jest to kwestia dni, a cały serwer zostanie zresetowany.
 12. Poruszony przez użytkownika temat został rozwiązany. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a zostanie on rozpatrzony ponownie. Wiadomość wygenerowana automatycznie.
 13. KaMix

  Skiny

  Temat zostaje przeniesiony do archiwum. Powodem przeniesienia tematu do archiwum może być naruszenie regulaminu działu/forum lub to, że temat jest przestarzały. Wiadomość wygenerowana automatycznie.
 14. KaMix

  kanał

  Jest to spoko opcja, aczkolwiek kto miałby to ogarnąć i czy byłyby osoby które by to oglądały?
 15. KaMix

  [P] Cache

  Propozycja zostaje przyjęta i przekazana do realizacji. W momencie zrealizowania tej propozycji zostanie dodana informacja. Wiadomość wygenerowana automatycznie!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...