Skocz do zawartości
NASZ SERWER TEAMSPEAK 3 ZNÓW DZIAŁA! ZAPRASZAMY IP: ts3.j4p.pl
NOWY SERWER! ARENA 1v1 128TR IP: 137.74.7.15:30008
NOWY SERWER! MIRAGE #4 TEAMPLAY (serwer z rankingiem SILVER itd) IP: 51.77.34.138:30010

KaMix

Właściciel
 • Zawartość

  919
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  34

Ostatnia wygrana KaMix w dniu 22 Marzec

Użytkownicy przyznają KaMix punkty reputacji!

Reputacja

112 Excellent

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. KaMix

  VIP i Propozycja

  Zerknę i naprawię to. Faktycznie mój błąd ponieważ nie rozdzieliłem baz danych. Zrobię to i taka opcja nie będzie możliwa. Jeśli jest taka możliwość to pistolet zostanie usunięty. Tu jest więcej pracy musiałbym troszkę przy tym posiedzieć ale zobaczę co da się z tym zrobić. Na chwilę obecną tematu nie zamykam, daję możliwość wypowiedzenia się innym.
 2. KaMix

  Scamer

  Skoro nie ma dowodów to jest to takie troszkę oskarżanie bezpodstawne.
 3. Ja bym nie skreślał takiej osoby na start tylko dał jej szansę .
 4. @Vexo wypowiesz się na ten temat?
 5. Twoje podanie zostało zaakceptowane. W celu nadania uprawnień zgłoś się do @Diya w wiadomości prywatnej na forum. Wiadomość wygenerowana automatycznie.
 6. Jest to nowy serwer wiec trudno tez o jakies fajne gt.
 7. Twoje podanie zostało zaakceptowane. W celu nadania uprawnień zgłoś się do @Diya w wiadomości prywatnej na forum. Wiadomość wygenerowana automatycznie.
 8. KaMix

  [Odrzucone] Nowe podanko

  Twoje podanie zostało odrzucone. Zapraszamy do składania aplikacji za jakiś czas. Pamiętaj jednak, że musi minąć okres dwóch tygodni od rozpatrzenia tego podania, zanim złożysz nowe. Jeśli twoje podanie zostało odrzucone ze względu na niespełnianie wymagań odnośnie wieku, zapraszamy do składania podania na moderatora serwera. Wiadomość wygenerowana automatycznie.
 9. Twoje podanie zostało odrzucone. Zapraszamy do składania aplikacji za jakiś czas. Pamiętaj jednak, że musi minąć okres dwóch tygodni od rozpatrzenia tego podania, zanim złożysz nowe. Jeśli twoje podanie zostało odrzucone ze względu na niespełnianie wymagań odnośnie wieku, zapraszamy do składania podania na moderatora serwera. Wiadomość wygenerowana automatycznie.
 10. Twoje podanie zostało odrzucone. Zapraszamy do składania aplikacji za jakiś czas. Pamiętaj jednak, że musi minąć okres dwóch tygodni od rozpatrzenia tego podania, zanim złożysz nowe. Jeśli twoje podanie zostało odrzucone ze względu na niespełnianie wymagań odnośnie wieku, zapraszamy do składania podania na moderatora serwera. Wiadomość wygenerowana automatycznie.
 11. Twoje podanie zostało zaakceptowane. W celu nadania uprawnień zgłoś się do @Diya w wiadomości prywatnej na forum. Wiadomość wygenerowana automatycznie.
 12. WITAJCIE! Pragniemy poinformować was razem z @malibuxd, że co sobotę organizowany będzie EVENT na serwerze BFMOD 128TR. Event będzie polegał na wygraniu meczu z opiekunem tego serwera. Będzie on sam w drużynie i będzie posiadał perk boga. Jeśli gracze zdołają wygrać mecz, każdy gracz który jest na serwerze (następna mapa po wygranym meczu) otrzymuje darmowego SVIP'a na 3 dni! Terminy 3 najbliższych EVENTÓW: 21-03-2020 28-03-2020 04-04-2020
 13. Twoje podanie zostało zaakceptowane. W celu nadania uprawnień zgłoś się do @Diya w wiadomości prywatnej na forum. Wiadomość wygenerowana automatycznie.
 14. Myślę że można dać mu szansę.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...